UEFA EURO 2008-FULL

UEFA EURO 2008-FULL


[ CAPSLAR ]


http://image.com.com/gamespot/images..._screen002.jpg

http://image.com.com/gamespot/images..._screen003.jpg

http://image.com.com/gamespot/images..._screen006.jpg

Ekranı Kastıgı için Linklere Tıklayıp Bakabilirsiniz


Daha Fazla

http://www.gamespot.com/pc/sports/ue...imag es;img;4

http://rapidshare.com/files/10746182...iTY.part01.rar
http://rapidshare.com/files/10746206...iTY.part02.rar
http://rapidshare.com/files/10746224...iTY.part03.rar
http://rapidshare.com/files/10746242...iTY.part04.rar
http://rapidshare.com/files/10746264...iTY.part05.rar
http://rapidshare.com/files/10746283...iTY.part06.rar
http://rapidshare.com/files/10746188...iTY.part07.rar
http://rapidshare.com/files/10746205...iTY.part08.rar
http://rapidshare.com/files/10746227...iTY.part09.rar
http://rapidshare.com/files/10746249...iTY.part10.rar
http://rapidshare.com/files/10746265...iTY.part11.rar
http://rapidshare.com/files/10746281...iTY.part12.rar
http://rapidshare.com/files/10746191...iTY.part13.rar
http://rapidshare.com/files/10746209...iTY.part14.rar
http://rapidshare.com/files/10746231...iTY.part15.rar
http://rapidshare.com/files/10746253...iTY.part16.rar
http://rapidshare.com/files/10746279...iTY.part17.rar
http://rapidshare.com/files/10746282...iTY.part18.rar

veya

http://netload.in/datei9f9d709aaa267....part1.rar.htm
http://netload.in/datei5c578f8faca32....part2.rar.htm
http://netload.in/datei524c6580c3b9f....part3.rar.htm
http://netload.in/datei19c6dbbbcea8d....part4.rar.htm
http://netload.in/datei797f852081dcc....part5.rar.htm

Şifresi: http://irfree.com

Devamını okuyun...>>


Prince of Persia : Warrior Within (2)
Yükleyen :uA.İbrayM
Rar Şifresi :www.oyun-arsivi.com
Crack:Gerekmez.
Serial:Gerekmez.
Dosya Türü:Rip!RapidShare LinkleriOyun Hakkında

Yeni oyuncular çoğunlukla aksiyon tercih ettiğinden yeterince macera, rpg, frp tarzı oyunları göremiyoruz. Bu benim jenerasyonuma çok aykırı bir olay. Bizim canımız yok mu kardeşim? Tamam, çıkan aksiyon oyunlarının bazıları gerçekten şaheser niteliği taşıyor. Prince of Persia gibi. Ama oyun sektöründe sadece aksiyon değil, her çeşit oyunu sıklıkla oynamak istiyoruz. Ufak bir celallenme yaşadık. Bunun ardından gelelim 2004'ün en hit oyunlarından birine; Prince of Persia: Warrior Within'e...

DX286'lardan günümüz GHz'li sistemlere kadar uzun bir macerası oldu PoP'un. Her oyununda büyük başarılara imza attı. Özellikle Sands of Time (SoT) ile Prens'in özünde köklü değişiklikler oldu. Artık prenses kurtarmak ve Jaffar gibilerle uğraşmak yerine gerçekten aksiyon ve maceraya atılmaya başladık. Zaten nedir bu prenslerin çektiği? Bir kurtaramadık şu prensesleri, bir kurtulamadık şu Jaffarlar'dan gitti yahu..! Yerinde duramıyor anlaşılan prensesler.

SoT ile konuda gerçekten kayda değer bir şeyler oldu. En azından bizim Prens için. Hırsımız sonucu zaman kumlarını harekete geçirdik. Geçirmez olaydık. Bütün bir oyun boyunca hatamızı telafi etmeye çalıştık ve kötü kalpli vezirin planlarını altüst ettik. Peki bu çabalarımız sonuç verdi mi?

Hop dur bakalım orda prens hazretleri. O kadar kolay kurtulamazsın...

Zaman ile oynayıp işin içinden kurtulmak her yiğidin harcı değil. İşte Warrior Within (WW) bunun kanıtı. SoT'tan bir kaç yıl sonrasını konu alıyor oyun. Cesur prens işleri yoluna koyduğunu düşünerek Babil'e gitmiştir. Bir de ne görsün! Dahaka adlı bir yaratık bizimkini gördüğü yerde peşine düşüyor. Prens de tabi normal olarak kaçıyor. Ama Dahaka yorulmak nedir bilmez. Şimdi olmadı ama sonra olacak diyip kayboluyor, başka yollar aramaya başlıyor. Bizim prens de "yahu bu da nedir? neden peşimdedir?" diye yana yana düşünürken yaşlı ve kör bir adamdan bilgi alıyor. Prens, SoT'ta gerçekleştirdiği zaman çatlağının bunlara sebep olduğunu, Dahaka adlı yaratığın da zamanı koruduğunu ve bu yüzden de prensin peşine düştüğünü öğreniyor. Ha öğrendiği bir şey daha var. O da yakında öleceği... Çünkü zaman çatlağı olduğu zaman prensin ölmesi gerekiyordu. Ama o Riddick gibi kaçmayı başardı.

-Böyle ümitsizce durmaktansa birşeyler yapmam lazım.
-Kaderini değiştiremezsin. Kimse değiştiremez. Öleceksin...

Ve atlıyor bizim prens, zaman kumlarının yaratıldığı yere doğru yol alıyor. Geçmişe giderek The Empress'i (imparatoriçe) durdurmak, bunun sonucunda bu kumların yaratılmasını önlemek ve en önemlisi de kendisini Dahaka'dan kurtarmak için büyük bir maceraya atılıyor. Madem prensin ölmesi gerekiyordu SoT sonucunda, madem ölümünden kaçtı, o zaman neden yaşlı adam kaderi değiştirememekten bahsetti? Gerçekten, bu Dahaka adlı yaratık neden bunun peşinde? Bunu oyunu oynadığınızda öğreneceksiniz ve öğrendikleriniz gerçekten çok şaşırtıcı olacak.

Etkileyici giriş videosunun ardından olaylar gelişmeye başlıyor. Aslında prensin peşinde olan sadece Dahaka değil. Shahdee adında bir katil de peşimizde. Jaffar'ı çok arıyor insan bu oyunda gerçekten Smiley Gemide yol alırken Shahdee ve ordusu baskın yaparak prensin hayatına son vermeye çalışsalar da başarısız oluyorlar ve talihsizce gemiden düşerek kum adasında, insanoğlunun korkularına sahip olan o adaya ulaşıyoruz.

Her oyunda olduğu gibi yine ilk bölümler tutorial yani oyunun oynanışıyla ilgili. SoT'ye göre oldukça gelişmiş hareketler sergiliyor prens. Oynanışta hiç bir değişiklik yok. Alışanlar için sorun yok. SoT oynarken kamera ile cebelleşmekten oyunu kenara attığınız olduysa bu oyunu da oynamamanız hatta almamanız doğru karar olur. Ama akrobasiler, konu, atmosfer devreye girince "bunu görmem lazım" diyor insan.

Belalı bir ada. Bela da peşinizde tabi. Bazı yerlerde çok hızlı olmanız gerek. Ekranı gördüğünüz anda ne yapacağınızı bilmeniz de cabası. Hızlı düşünmek gerek. Gelişmiş hareketleri ise burada anlatmak mümkün değil. 4-5 sayfa sadece hareketler var. Akrobasi, tek silah, çift silah, özel güçler... Bütün komboları da hemen yapamıyor zaten. Önce ilerleyerek öğrenmesi gerek Smiley "Geçmişe giderek" demiştik. Oyun boyunca zaman portalları denen yerlerden sık sık geçeceğiz. Bunu yaparken her seferinde videoyu izlettirmeseler olmaz sanki. Neyse ki 3-4 saniye sürüyor. Haritaya baktığımızda yapmamız gereken görevin yanında "past (geçmiş)" ya da "present (şimdiki)" zaman terimleri çıkıyor. Yani o görevi hangi zamanda gerçekleştirmemiz gerektiğini buradan anlıyoruz.

Mesela bir yere ulaşmamız ve orada da bir işlemi gerçekleştirmemiz gerek. Ama oraya giden yol yıkılmış, yolu dallar budaklar sarmış her yeri ve gidebileceğimiz yer yok (bak sen...). Hemen gidiyoruz bir zaman portalına ve oradan gideceğimiz yere gidip gerçekleştireceğimiz işlemi de gerçekleştirip tekrar portaldan geçiyoruz. Olay bu. Portalı açmak içinse 4 tane sütundaki düğmeler var. Bunların sırası her seferinde değişiyor. Birine bastınız diyelim. Düğme dışa hemen çıkarsa basacağınız ilk düğme o değil o zaman. Sırayı bulup portalı açtıktan sonra içine yürümeniz yeterli. Aslında iki tane temel görevi var prensin. Bunlar da iki tane kuledeki mekanizmayı çalıştırarak zaman çemberinin olduğu yerdeki büyük geçidi açarak imparatoriçenin işini bitirmek. Ama olaylar hiç de prensin beklediği gibi gerçekleşmiyor.

Oyun boyunca karşınıza çok sayıda düşman çıkacak. Bunların çoğu ilk başlardaki gibi 2-3 harekette yere serilmiyor. Ayrıca SoT gibi yerdeki düşmana hançeri saplayınca hemen işi de bitmiyor. Önce onu bayağı bir dövmeniz lazım. Hem artık sadece hançer değil diğer silahlarla da düşmanları ortadan kaldırıyor. Bu zorlu rakipler için iyi olmuş. Kudururduk yoksa. Neden derseniz, oyunda kuduracağınız bir çok yer var da ondan. "Hiç bir şey mükemmel değildir" burada da peşimizi bırakmıyor. Bazı bölümleri ve düşmanları geçmek çok büyük sabır istiyor. Düşman enerjinizi çok çabuk götürebiliyor tek harekette. Bu başlarda canınızı oldukça sıkacaktır. Çünkü enerji biraz yetersiz kalıyor. Birkaç harekette koca prens "morto". Özellikle şu hoplayıp zıplayan karılar saçınızı başınızı yolduracak. Bir de köşede sıkışıp kalırsanız ve karşınızda da birden fazla düşman varsa o zaman yine ya sabır çekmeye başlayın. Daha güçlü kılıç alarak en azından zor düşmanlarla birlikte olan basit düşmanları daha çabuk ortadan kaldırarak daha rahat savaşıyorsunuz.

İki silah olayı ise SoT'tan sonra ayrı bir güzellik. "Pick up" tuşu ile silahın üstündeyken artistik bir hareketle alıyor ve işte; biçme-doğrama sanatına başlıyor prens. Tekrar "pick up" yaparsanız o zaman ikinci silahı fırlatıyor düşmana (Eğer duvardan koşarak geçeceğiniz yerde bir engel varsa önce ikinci silahı atarak onu ortadan kaldırın). Bazen slowmo, yani ağır çekim devreye giriyor siz düşmanlara kombo yaptığınız zaman çok güzel sahneler çıkıyor ortaya; John Woo misali. En sevdiğim komboyu yazayım: Mouse 3, Mouse 3, Mouse 1, Mouse 1, Mouse 3, Mouse 3. Deneyin, hak vereceksiniz. Akrobasiler ise gerçekten görülmeye değer. Bir sütun gördüğünüzde ona doğru yön tuşuna basarak dibindeyken Mouse 1 veya 3 yaptığınızda da akrobasi şovu izleye durun, araya bir de slowmo girince olaya iyicene bağlanıyor insan. Duvarı tırmanarak zıplama noktasında da M1 ya da M3 yaptığınızda yine güzel hareketler sergiliyor savaşçı prens.

SoT'ta gizli yerleri bularak orada enerjimizi daha uzun ömürlü yapabiliyorduk. Bunda da aynı şey geçerli. Tek yanı gizli olmaması. Çok fazla tuzaklarla, kesicilerle donatılmış alanlardan geçerek enerji barını uzatacağız. Bu işlemden sonra geldiğiniz bütün tuzaklar kapanıyor ve rahat rahat yoluna devam ediyor prens. Bir daha uğraşıp geçmek saçma olurdu zaten.

Diğer bir yenilik ise zamanı yavaşlatmak. Baktınız ekranda çok düşman belirdi ya da bir sürü tuzak var o zaman bir kere "zamanı geri sarma/yavaşlatma (Rewind/Slow)" tuşuna basın ve kendiniz dışındaki her şeyi yavaşlatarak olaya hakim olun. Bunun dışında çok işe yaradığı bir yer de şu dev kaya düşmanların olduğu yerler. Bacaklarının arasından arkasına geçmeye çalışın ve kılıcınızı savurun ayaklarına. Belli bir süre sonra yere düşecek ve zıplama tuşu ile üstüne hemen çıkmadan önce Rewind/Slow yaparak zaman yavaşlatmaya geçin ve asılın Mouse 1'e. Ta ki kaya tuzla buz olana kadar.

Oyunda ilerledikçe ara videolar çıkacak karşımıza. Gerçekten de bu videolarda işi aşmış durumda bu adamlar. Artık ne kadar iyi olduğunu biliyorsunuzdur günümüzde yapılan videoların. Ağız hareketleri bile uyuyor. O derece önem veriliyor. Bu da bir sanat kardeşim. Konuyu biraz daha iyi anlamanıza yarıyor. Konunun içine -film ya da oyun farketmez- zaman girdiğinde insan bazen hemen anlayamayabiliyor. Bu durumlarda ana menüye dönüp -tabi kaydettikten sonra- "Extra" bölümünden bu videoları izlemek mümkün. Ayrıca oyun boyunca bazı gizli yerlerde sandıklar mevcut. Bunları kırarak da "extra" bölümündeki "artwork, illusion, characters"teki resimleri açabiliyoruz.

Genel anlamda oyunun ilkinden çok fazla fark içermiyor. Yine düşmanlara dalıyor, kolu çekip zamana karşı yarışıyor, tuzaklardan sıyrılarak gideceğimiz yere en kısa zamanda varıyoruz. Tamam düşman bu sefer biraz daha ağırlıkta ve zor. Ama bunun dışında pek bir fark göremedim. Müzikler SoT'takilere göre biraz daha metal ağırlıklı. SoT'ta oryantal ve metal yarı yarıyaydı. Bence oldukça güzel olmuş. Şarkılar sağlam Smiley

Artık bir şeyleri değiştirmeleri gerekiyor yeni gelecek olan PoP serisinde. Böyle antik yerlerde oradan oraya koşuşturup düşman katliamı yapmaktan başka yeni yeni yerler lazım. İlk bölüm gibi mesela. Gemi oldukça güzel, değişik bir bölümdü. Çok kısa sürmesi de kötüydü. Bu tarz mekanlarda savaşmak ya da ne bileyim at üstünde giderken aksiyona atılmak gibi. Yani yayandan başka şeyler de olmalı. Umarım yeni oyun, GTA VC ve GTA SA arasındaki farklar kadar geniş çapta yenilikler içerir. Ama bir şey var ki o da Dahaka sizi kovalamaya başladığında ve sizin de o an için ne yapmanız gerektiğini hemen anında düşünmeniz gerektiğinde adrenalin zirveye çıkıyor. İlk geçişte çok büyük keyif alıyorsunuz. Böyle bir oyunu birkaç eksikliği var diye oynamamak olmaz. Tavsiye edilir cümle aleme...

-Aman Tanrım! Ben ne yaptım???...
Puan :
Platform: PC
Tür: Action
Multiplayer: Yok
Yayıncı: Ubisoft
Yapımcı: Ubisoft
Çıkış Tarihi: 2004 Aralık
Minimum Sistem :
Supported OS: Windows® 98SE/2000/XP (only)
Processor: Pentium® III 1 GHz or AMD Athlon 1 GHz
RAM: 256 MB
Video Card: DirectX 9-compliant graphics card
Sound Card: DirectX 8-compliant sound car
DirectX Version: 9.0c (included on disc
CD-ROM: 16X CD-ROM or 4X DVD-ROM
Hard Drive Space: 2 GB


Görüntüler

VideoDevamını okuyun...>>

Xpand Rally Xtreme


Xpand Rally Xtreme
Yükleyen :uA.İbrayM
Rar Şifresi :www.oyun-arsivi.com
Crack:Gerekmez
Serial:Gerekmez
Dosya Türü:RipRapidShare Linkleri
Oyun HakkındaSon dönemde rally oyunları daha fazla ilgimi çekmeye başladı. Colin McRea DiRT ve Richard Burns Rally ile başlayan bu ilgiyi Xpand ile devam ettirebileceğimi hatta daha ileriye taşıyabileceğimi ümit ediyordum. Bakalım Xpand beklentilerimi ne kadar karşılamış?

Simülasyon desek mi?
Bir oyunu anlatırken menüsünden bahsetmek kadar kötü bir başlangıç olabileceğini zannetmiyorum. Ama Colin McRea (saygıyla anıyorum) ile karşılaşırılıyorsa mutlaka onun eşsiz menü yapısı da karşılaştırılmalı. Daha menüden itibaren bu karşılaştırmanın yanlış olacağı gün gibi belli. Zira Colin'in o eşsiz menü animasyonlarını bulmak pek mümkün değil. "Hadi hemen oyuna geçelim" diyerek quick race ile yarışa dalıyoruz. Kısa bir yüklemenin ardından aracımız ile başbaşayız. Yarışa başladığım ilk anda nerede ise Colin McRea oynadığımı düşünüyordum ama oynadıkça bunun çok yanlış bir bakış açısı olduğunu fark ettim. Zira her ne kadar rally oyunu olsa da, kontollerinin kolaylığı ve detay azlığından dolayı rally simülasyonundan daha çok arcade bir yarış oyunu olmuş.

Yarışa başladığımızda kullanılacak parkura göre araba seçmek son derece önemli, zira bu sizin alacağınız zevk miktarını doğrudan etkiyor. Toprak yolda seçeceğiniz hatchback arabaların, bir jipe oranla kontrolü ya da yol tutuşu daha az oluyor. Tabi bu kolayca kayıp pist dışına çıkmanız ve zaman kaybetmeniz ile aynı anlama geliyor. Ama illa ben istediğim parkurda, istediğim araç ile yarışacağım derseniz, bu sefer araç modifiyesi devreye giriyor. Yapacağınız modifiyeler ile aracınızı daha stabil bir hale getirmek sizin elinizde.

Hasarı Sadece Araç Almaz
Oyun sırasında aldığınız hasarlar sadece aracınız üzerinde olmuyor. Aynı zamanda çarpma pozisyon ve hızınıza göre vücudunuzun çeşitli bölgelerinde de hasarlar oluşabiliyor. Baş bölgesine aldığınız hasar, bir süre sonra gözünüzde kararmalara, başka bir bölgedeki hasar ise hakimiyetinizin düşmesine sebep olabiliyor. Daha önce rastlamadığım bu özellik, bence oldukça güzel bir artı. Belki biraz daha etkin kullanılabilse güzel olurdu. Mesela aldığımız hasara göre aracımıza modifiye yapıp, o bölgelerde daha güçlü maddeler kullanabilsek iyi olurdu.

Grafik olarak önceki versiyonunu daha ileriye taşıyan Xpand'de kullanılan ışık efektlendirmeleri kimi zaman görsel açıdan güzellikleri beraberinde getiriyor. Örneğin yolda giderken ağaçların arasından süzülen ışık süzmeleri ile havanın durumuna göre anlık değişen aydınlık durumu etkileyici olmuş. Ama bunu sürekli kendini tekrar eden senaryo bozuyor. Bir tur attınız diyelim, aynı turu bir daha başka araçla tekrarladığınızda aynı olaylar ile karşılaşıyorsunuz. Köpek aynı yerde yola fırlıyor, yol üzerindekiler aynı yerde kenara kaçışıyorlar. Bu, oyunun tekrar oynanabilirlik özelliğini oldukça düşürüyor. Ses ve müzikler ise oyunun en kalitesiz yanı diyebiliriz. Nerede ise Lotus zamanından kalma "Beeper ile oynasak fark etmeyecek" dedirtecek türden efektleri ile oldukça başarısız.

Tunay Sahin @ MerlininKazanı

Minimum Sistem


1.8 GHz ve üstü işlemci
256 GB RAM
128 MB DirectX 9.0c destekli ekran kartı
2 GB sabit disk

Görüntüler

Devamını okuyun...>>

Fifa 2008

Fifa 2008
Yükleyen :uA.İbrayM & By ukaLa
Rar Şifresi :www.oyun-arsivi.com
Crack:http://www.protectlinks.com/14320

Resmi çıkış tarihi: 28 Eylül 2007RapidShare Bağlantıları ( uA.İbrayM )


RapidShare Bağlantıları ( By ukaLa )


Ses & Video Eklentisi ( uA.İbrayM )

Oyun Hakkında

Çoğunlukla devam oyunlarından bahsederken, daha öncekileri hakkında da bilgiler verilir ve böylece geçmişte neler görmüşüz, onları hatırlama şansına sahip oluruz. Ancak artık FIFA hakkında söylenecek çok fazla şeyimiz olduğunu düşünmüyorum. Son zamanlarda PES mi FIFA tartışmaları süregelmiş olmasına ve FIFA'nın bayrağİ PES'e kaptırmış olduğu düşünceleri olsa da, o bizim ilk göz ağrımız. Gerçekçİ futbol simülasyonu nasıl olur ondan öğrendik ve tamamen lisanslı olan İçeriğİ sayesinde daha bir zevkle oynadık. FIFA 2000'den sonra birkaç oyunda eksiklikler göze çarpsa da, son yıllarda yine toparlandı ve kendini daha da geliştirdi. Eklediğİ güzel modları zevkle oynadık ve yaşayan efsaneyle bolca vakit geçirdik. Ben bu sefer değİşik bir şey yapıp, daha önceki oyunları tek tek tanıtmak yerine, FIFA 2008'den 10 sene geriye gitmek ve FIFA 98 hakkında bir şeyler bahsetmek istiyorum.

Futbolun incelikleri

Genellikle yaz aylarına girdiğimizde EA Sports, bomba spor oyunlarını açıklamaya başlıyor ve haklarında bilgiler veriyor. FIFA 08'de İşte bunlardan birisi oldu. PC'nin yanında tüm konsollar İçin de hazırlanacak olan yapımın motion capture aşamasında, dünyaca ünlü futbol starı, Barcelona'lı Ronaldinho rol aldı. EA Sports, son zamanlarda, her yeni çıkarttığİ FIFA oyununda bir konsepte önem veriyor. Bu sefer FIFA 08'de önemli olan konu, şutlar ve onların gerçekçiliğİ. Yapımcılar, fizik kurallarını şutların gerçekçİ olabilmesi İçin programlıyorlar. Düzgün bir şut çekebilmek İçin, futbolcunun teknik kapasitesiyle birlikte, rüzgar koşulları ya da ne kadar sert vurup vurmadığımız da önemli olacak. Top ve karakter animasyonları üzerinde de geliştirmeler yapılıyor ve yine bir önceki oyuna göre yenilikler belli olacak şekilde tasarlanıyorlar.
FIFA'nın aslında PES'e göre en büyük artısı, lisans probleminin olmaması. FIFA 2008'de 30 lig olacak ve bu ligler İçerisindeki 620 takımdan 15.000'den fazla oyuncu bulunacak. Futbolcular fiziksel olarak gerçeklerine uygun biçimde tasarlanıyorlar ve ayrıca yetenekleri de gerçekte oldukları gibi aktarılacak. Animasyonlar üzerinde de çalışılıyor ve maç boyunca gerçekleşecek tüm hareketlerin göze hoş gelmesi sağlanıyor. Fizik kurallarından da şaşılmayacak. Topla çok hızlı bir şekilde hareketlendiğimizde, kontrol yeteri kadar sağlam olmayacak ve varyetede bulunamayacağız. Bunun dışında, uygun durumlarda verebileceğimiz çeşitli pas türleri ve çalım hareketleri bulunacak. Zor pozisyonlara göre, hareket kabiliyetimiz kısıtlanabilecek. Uygun olmayan durumlarda şut çekmeye kalktığımız zaman, şut göstergesi uygun olmayan biçimde dolacak ve böylece top dağlara taşlara gidecek.

FIFA 08'de yepyeni ve önemli bir mod karşımıza çıkacak; "Be A Pro". Bu modda, istediğimiz bir futbolcunun rolünde olacağız ve maç sırasında sadece onu kontrol edeceğiz. Defans, orta saha ya da forvet oynayabileceğiz. New Star Soccer'İ oynamış olanlar, ne demek istediğimizi çok daha iyi anlayacaklardır. Yalnız, Be A Pro modunu sanırız yapımcılar FIFA 08'de bir deneme sürecine alacaklar. Çünkü, sadece Exhibition modunda ve online desteğİ olmadan oynanabilecek. Maçlar sırasında, kamera sürekli seçtiğimiz oyuncuyu takip ediyor olacak ve aksiyon durumuna ya da kaçabileceğimiz yerlere göre şekil değİştirecek. Dribling sırasında hızlandığımızda kamera direkt olarak bizi arkadan takip edecek. Bu modda aynı zamanda oyun bize yardımcı olacak. Kaçabileceğimiz boş alanlar İşaret edilecek, ofsayt pozisyonundaysak uyarılacağız. Eğer bir defansı oynuyorsak, o zaman da markaj yapmamız gereken futbolcu İşaret edilecek. Bu mod, ileriki yıllarda FIFA'nın önemli bir parçası olabilir, tabii FIFA 08'de oyunculardan alacağİ olumlu ya da olumsuz tepkilere göre bu şekillenecektir. Bunun dışında henüz Manager ya da Online modları hakkında bilgiler verilmiyor.

Hey gidi FIFA

Her sene alışmış olduğumuz gibi, bu sene de FIFA'yı dört gözle bekliyor olacağız. Tabii bununla birlikte, PES 7'nin de hazırlanmasıyla FIFA vs. PES kapışması daha farklı bir boyut kazanacaktır. Heyecanla bu senenin sonbahar aylarını bekliyoruz, FIFA'yla o zaman buluşacağız.

Minimum Sistem :


1.3 GHz
256 Megabytes of RAM (512 MB recommended)
DirectX 9.0c Compatible 3D accelerated 64 MB video card or equivalent (see supported chipsets in section 11)
1 GB free hard disk space (approx)
DirectX 9.0c Compatible Sound Card
MS compatible mouse
Keyboard
Please note that 16 bit colour is not supported
Required Operating Systems:
Windows XP SP2, Windows 2000 SP4 or Windows Vista
Note that Windows 95, Windows 98, Windows ME and Windows NT 4.0 are not supported.
Required Software:
DirectX 9.0c.NFO
Kod:
   ▄▄▄████▄▄▄          ▄▄▄█
▄████████████████▄▄▄ ▄▄▄▄█████
█████▀▀▀████████████████████████████
███▀ ▀▀██████████████████████▀
██ ▄█▄ ▀▀██████████████▀▀
█ ▀█▌ ▄█ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
▀▄▄ ▄█▀▄▄███ ▄ ▄█ ▄ ▄█ ▄█
▀▀▀ ████ ▄▄▄▄▄▄▄█ ▄██ ▄███ ▄██ ▄███ ▄███
▄▄████▄████████▀ ▀ ███ ▀ ███ ▄ ███
▄▀▀██████▀▀▀▀▀▀▀▄▄ ▄ ▄█ ▄█ ▄█▄▀██ ▄█ ▄▄ ▄ ███ ▄▄ ████████▄
▄▄████ ▄█▀ ▀█▄█ ▄███ ▄████▀▀█▀▄█ ▄███ ▄█▀ ▀█▄█ ███▄█▀██ ▀▀███▀▀█
▄▀▀█████ ▐██ ███ ███ ███ ███ ███ ▐██ ███ ███▀ ██ ███
████ ▐██ ███ ███ ███ ███ ███ ▐██ ███ ███ ██ ███
▄▄████ ▐██▌ ███ ▄███ ███ ███ ███ ▐██▌ ███ ███ ██ ███
▄▀▀█████▌ ▀██▄█▀███▀███ ███ ███ ███ ▀██▄████ ███ ██ ███
█████▄ ▀ ▀ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀ ▀ ███▀▀▀▀▀ ▀▀▀▀ ▀▀▀▀▀
▄███▄ ████████▄▄▄ ▐██▌ ANSi·JED
▐█▀██▀▄ ▄███████▀▀ ▄██▀
▀█▄ ▄▄████▀▀ ▄▄███▄▄▄ ▄▄▀▀
▀▀██▀▀▀ ▀█▀ █▀ ▀▀▀

┌──── In Their 20th Year Of Glory, FairLight Released ────┐
┌┌───────────────────────────────────────────────────────────────────────────┐
┌┘ FIFA 08 (c) Electronic Arts ┌┘
└───────────────────────────────────────────────────────────────────────────┘┘
: Supplied by: FAIRLIGHT : : Release Date: 09/25/2007 :
│ Cracked by: FAIRLIGHT │ │ Game Type: FIFA! │
│ Packaged by: FAIRLIGHT │ │ Image Format: ISO │
├──────────────-----──────────────────┤ ├────────────────────────────────────┤
│ DVDS: 1 │ │ Protection: Securom7 │
│ DVD1 archives: 56 x 50 MB │ │ DVD1: flt-fif8.001 --> flt-fif8.056│
│ │ │ │
│ ────────────────────────────────────┘ └─────────────────────────────────── │
│ System Requirements: Intel Pentium 2.8 GHz, 512MB RAM, 128mb Graphics Card │
└────────────────────────────────────────────────────────────────────────────┘
Game information:
=================
FIFA 08 enables hardcore and casual soccer gamers and fans to play like a
real soccer player through competitive and social game modes, new gameplay
controls, and enhanced authentic presentation. Get closer to the action than
ever before. With new attacking and defending manual controls, competitive
game modes, and greater depths of authenticity, live out your dreams with
FIFA 08.
Leagues
FIFA 08 includes 620 FIFA licensed teams, 30 leagues (with all 27 leagues
from FIFA 07), and more than 15,000 players included, 20% more than FIFA 07.
The new leagues are the FAI League of Ireland, the Australian A-League and
the Czech Gambrinus Liga. The following leagues are for FIFA 08:
- Australia: Hyundai A-League
- Austria: Austrian Bundesliga
- Belgium: Belgian Jupiler League
- Brazil: Brazilian Campeonato Brasileiro
- Czech Republic: Czech Gambrinus Liga
- Denmark: Danish Superligaen
- Netherlands: Dutch Eredivisie
- England: English Premier League
- England: English Football League Championship
- England: English Football League One
- England: English Football League Two
- France: French Ligue 1
- France: French Ligue 2
- Germany: German Bundesliga 1
- Germany: German Bundesliga 2
- Ireland: FAI Premier Division
- Italy: Italian Serie A
- Italy: Italian Serie B
- South Korea: Korean K-League
- United States: Major League Soccer
- Mexico: Primera Divisi≤n de México
- Norway: Norwegian Tippeligaen
- Poland: Polish Orange Ekstraklasa
- Portugal: Portuguese BWINLIGA
- Scotland: Scottish Premier League
- Spain: Spanish Primera Divisi≤n
- Spain: Spanish Segunda Divisi≤n
- Sweden: Swedish Allsvenskan
- Switzerland: Swiss Axpo Super League
- Turkey: Turkcell Super League
Rest of World
FIFA 08 has 23 clubs in its "Rest of World" division. These teams are not
part of any league listed above, but are included in FIFA 08.
- Switzerland: Lausanne-Sport
- Switzerland: Lugano
- Switzerland: La Chaux-de-Fonds
- South Africa: Orlando Pirates
- South Africa: Kaizer Chiefs
- South Africa: Mamelodi Sundowns
- Poland: Arka Gdynia
- Poland: Gornik LEczna
- Poland: Pogon Szczecin
- Poland: Wisla Plock
- Poland: Polonia Warszawa
- Bulgaria: PFC Levski Sofia
- Argentina: Boca Juniors
- Argentina: River Plate
- Brazil: Esporte Clube Bahia
- Brazil: Atletico Mineiro
- Brazil: Ponte Preta
- Brazil: Santa Cruz
- Brazil: Sao Caeatano
- Brazil: Fortaleza
- Greece: AEK Athens
- Greece: PAOK
- Greece: Panathinaikos
- Greece: Olympiacos
Notes:
======
Can You FIFA 08?
Installation Information:
=========================
Just extract the archives and burn/mount with your favorite software.
Install, when asked for serial enter: X8MM-RWM9-FIFA-KFLT-FIFA
Copy our crack from DVD to game dir overwriting the old then play.
/Team FairLight

─────-──────────────────────────────────────────────────────────────────────-
Greetings to our friends in groups such as:
--------------------------------------------
KALISTO, ECHELON, MODE7, VENOM, TRIFORCE
┌┌───────────────────────────────────────────────────────────────────────────┐
┌┘ +-+ QUALITY, TRADITION AND PRIDE +-+ ┌┘
└───────────────────────────────────────────────────────────────────────────┘

GörüntülerVideo

Devamını okuyun...>>

Grand Theft Auto : III 130 Mb


Grand Theft Auto : III
Yükleyen :uA.İbrayM
Rar Şifresi :www.oyun-arsivi.com
Crack:Gerekmez
Serial:Gerekmez
Dosya Türü:Rip! ( Müzikler )RapidShare Linkleri

(göstermek/gizlemek için tıklayın)Ayrıca Real GTA III Ek Paketi için Tıklayınız.Oyun Hakkında

Bankanın arka kapısından 3 kişi arka arkaya çıkar; Bir kadın, iki erkek. En arkadaki, elinde para dolu bir çanta ve pompalı tüfek; diğer ikisinin arkasından köşeyi döner. Ama dönmesi ile hayatının kazığını yemesi bir olur. Sevgilisi -banka soygunundaki ortaklarından biri, onu bacağından vurur ve parayı alıp diğer adamla polisler gelmeden sıvışır. Polisler yaralı adamı yakalayıp götürürler. Bir gün, polis koruması altında köprüde minibüsün içinde giderlerken bir cip yollarını keser. Fırsattan yararlanan iki mahkum polisleri devirir ve gördükleri ilk arabayla kaçarlar.

Bu bir filmin giriş bölümü değil, bir oyunun konusu. Take-Two Interactive ve Rockstar Games'in ultra-vahşi oyunu bakalım neden bu kadar ilgi çekiyor, talep görüyor, seviliyor?

Çoğumuzun bildiği gibi GTA ilk çıktığında iki boyutlu üstten oynanan bir oyundu. Ona rağmen gördüğü talep yüzünden ikincisi yapıldı. İkincisi birincisinden daha çok beğenildi, satıldı, oynandı. Günümüzün oyun politikası olan başarılı bir oyunun devamının yapılması GTA için de geçerli oldu. Hepimiz, çekirge iki sıçrar mantığı ile üçüncü oyunun fos çıkacağını düşünürken, gelen screenshot'lar ve haberler ile yanıldığımızı anladık. Geçen yıl PS2 için GTA3 çıktığında da gördük ki çok şey değişmişti. Şimdi üstünden aylar geçti ve oyun artık PC'lerimizde.

Oyunda değişen en önemli olay tabi ki 3ncü boyutun oyuna eklenmiş olması. Artık GTA'yı tepeden oynamıyorsunuz (isterseniz tepe kamerası da var, ama tepeden oynamak için bu oyuna para vermediniz herhalde?), şehrin tamamen içindesiniz. Sokaklarda gezen insanların arasında yürüyor, dükkanların içinde geziyor, garajlara ve parklara gidebiliyorsunuz. Yapımcılar, çevrenizde tamamen yaşayan, daha doğrusu yaşıyormuş izlenimini veren bir şehir yaratmışlar ki oyunun kopulmazlığında en büyük pay sahibi olan şey bu.

Grafiklerden bahsetmek istiyorum ama söyleyebileceğim pek az şey var. Çünkü grafiklerde kusur yok gibi bir şey. İnsanlar gerçekçi, binalar gerçekçi, yollar, ağaçlar, arabalar... Kısacası her şey bugüne kadar çok az oyunda rastladığınız ya da hiç rastlayamadığınız derecede güzeller. Havanın saate göre kararıp aydınlanması, yağmur efektleri, sis efektleri. Bunun yanı sıra arabalarda kullanılan fizik modellemesi gördüğünüz çoğu yarış oyunundan bile daha iyi. Nereden çarparsanız aracın orası yamuluyor. Kapıdan vurursanız kapı kopuyor. Hatta kapı bir yere çarpıp açılırsa, tam gaz geri gidip aniden fren yapınca oluşan hız ile kapı "küt" diye kapanıyor. Grafikler -nasıl desem, harikalar.

Teknik detayları önce bitirmek istiyorum. Çünkü daha çok oynanış hakkında ve şehir hakkında bilgi vereceğim. Bu yüzden seslerden biraz bahsedeyim.

Bir oyunda atmosferi yaratmak için sadece grafik yetmez. Ses ve grafik birbirinin tamamlayıcısıdır. GTA3'te ses, grafiği tamamlamak ile kalmıyor, bugüne kadar bir oyunda gördüğünüz en geniş arşive sahip. Arabaların kornalarını, insanların çığlıklarını, polis sirenlerini geçelim; bunlar artık her oyunda zaten en üst seviyede yapılıyor. Ama GTA3'te seslendirmeler bir harika! Oyunda genelde mafyadan görevler aldığınız için, adamların sesleri de karizmatik olmak zorunda. The Godfather (Baba) filmini hatırlayın; orda Robert De Niro ve diğer karakterlerin seslerini hatırlayın. İşte aynısı bu oyunda; boğuk, şiveli ve argo dolu konuşmalar. Frank Vincent, Joe Pantoliano bu isimlerden sadece birkaçı. Seslendirmeler ancak bu kadar güzel olabilirdi.

Bir de Liberty City'nin radyoları var ki evlere şenlik. 9 farklı radyo bulunmakta ve hepsinin yayınları birbirinden farklı. Biri rock, bir pop, biri rap yayını yaparken diğerinde talk-show dinleyebiliyorsunuz. Reklamlar, dinleyiciler ile yapılan bağlantılar hepsi oyunun atmosferini bütünlüyor. Düşünsenize, bankayı soyan adamları polisten kaçırırken arka planda atmosfere uygun "dum tıs dum tıs" bir müziği çaldığınızı... Bir de, GTA3'te GTA2'den farklı olarak radyo kanallarını istediğiniz arabada değiştirebiliyorsunuz. Hangi müzik türünden hoşlanıyorsanız; artık size kalmış...

Tabi bu kadar grafik ve ses ayrıntı isteyen bir oyun yüksek bir sistem de istiyor. Bu biraz sorun olabilir, ama tavsiyem sırf bu oyun için bile sisteminizi yükseltmeniz gerektiğidir. Hem Doom 3'ü sorunsuz çalıştırabilmek için zaten hepimiz yükseltme yapmayacak mıyız Smiley

Gelelim oyunun içine; asıl anlatmak istediğim kısma. GTA3, RPG oyunlarında bulduğunuz özgürlüğü, size bir action oyununda sunuyor. İçinde bulunduğunuz şehir o kadar ayrıntılı ki; havaalanı, liman, tren yolu, metro, kafeler bu ayrıntılardan sadece bazıları.

Mafyanın kirli işlerini halletmekten tutun yarışlara katılmaya, taksicilik yapmaktan hastaneye hasta yetiştirmeye kadar geniş bir görev yelpazeniz var oyunda. Tabi en zevklisi ve oyunun ana amacı gerek telefon kulübelerinden, gerek bizzat patronlardan aldığınız görevleri yapmak. Bu görevler de kendi içlerinde çok çeşitli. Parasını ödemeyen adamlara uyarı yapmak için arabalarına bomba koyup patlatmak, şehirde devriye gezen mafya otolarını yok etmek, suikast düzenlemek gibi görevler mevcut. Bunun yanı sıra bana komik gelen bazı görevler var: Mesela adam karısının onu aldattığını düşünüyor, siz gidip kadını getiriyorsunuz ve güm! Kadın ölüyor. Sıra sevgilisinde.

Oyun, bu ve bunun gibi tam 73 görevden oluşuyor. Biraz fazla mı göründü gözünüze? Oyuna kendinizi kaptırınca, başında kaç saat geçirdiğinizi veya kaç görev bitirdiğiniz anlayamayacaksınız bile.

Devasa şehrimiz Liberty City üç bölümden oluşmakta. İlk bölüm, oyuna başladığınızda görevleri yerine getirdiğiniz yer. Diğer bölüme (adaya) geçmek için köprüyü kullanmalısınız; ama köprü tamirde. Siz ilk bölümdeki görevleri bitirince köprü açılıyor ve karşıya geçebiliyorsunuz. Bu da şu demek oluyor: Şehir iki katı büyüklüğe çıkıyor. GTA2'de olduğu gibi başka bir şehre geçmiyorsunuz. İstediğiniz zaman ilk adaya geri dönebiliyorsunuz. Üçüncü bölümü de bu şekilde açmak mümkün.

Oynanış diğer GTA oyunları ile temelde aynı. Bir yere daha hızlı gitmek için araba çal, bas gaza, git şeklinde. Veya birine kaza yaptırmaya çalışıyorsan bir kamyon bul, git ve devir. Ama 3ncü boyuta geçildiği için yaya olarak oynamak da en az araba kadar zevkli. Bazı yerlerde daha bile kolay. Mesela polisten kaçarken ara sokaklara sadece yaya olarak girebiliyorsunuz. Tabi helikopterle takip edilirseniz bu da bir işe yaramıyor.

Takip edilmek demişken, polislerin sizinle ilgilenip ilgilenmediklerini nasıl anlayacağınızı anlatan sisteme geçelim. Bu eski oyunlardaki ile aynı. Ekranın sağ üst köşesinde 6 tane içi boş yıldız var. İlki dolduğunda polis sizi görürse yakalıyor, ikincide arıyor, üçüncüde helikopter devreye girip gördükleri yerde vuruyor, dördüncüde SWAT timleri olaya el koyuyor, beşincisinde FBI ve altıncısında ordu geliyor; yani tanklar demek. Smiley

Bazı görevlerde polisten kaçmanız gerekiyor. Yani banka soyup arabayla kaçarken birden helikopterleri kafanızın üstünde buluyorsunuz. Bu durumda yapabileceğiniz iki şey var. Birincisi, arabanızı boyayan ve böylelikle polislerin sizi tanımamasını sağlayan boyama dükkanına gidin. İkincisi ise şehrin çeşitli yerlerinde bulabileceğiniz yıldız resimli nesneleri alın. Bunları aldığınızda aranma seviyeniz düşüyor. Aynı şekilde sağlınızı doldurmak için de kalp resimli nesneleri kullanıyorsunuz.

Şehirde sadece boyama dükkanı yok. Silah satın alabildiğiniz, arabalara bomba koydurabildiğiniz mekanlar da mevcut. Save sistemi de buna benzer bir şekilde çalışıyor. Ara sokaklarda bir mekanda eviniz var. Eğer altınızda araba varsa arabayı garaja koyup eve giriyorsunuz. Böylece oyun kaydoluyor. Ama bir görev esnasında buraya gelseniz de oyunu kaydedemiyorsunuz. Bu da bazı zorlu görevleri tekrar tekrar oynamanıza neden oluyor. Hoş, ölünce hastanenin önünde tekrar başlıyorsunuz; yakalanınca da polis binasının önünde başlıyorsunuz ama bir miktar paranıza ve silahlarınıza mal oluyor bunlar.

İlginç kısımlardan biri olan taksicilik bana bir oyunu andırdı: Dreamcast'in Crazy Taxi'si. Aynı CT'de olduğu gibi, aldığınız insanları belli bir süre içinde bir yere ulaştırmaya çalışıyorsunuz. Mesafe ne kadar uzaksa, süreniz o kadar artıyor. Bir de yolcunuzun istediği yere ne kadar çabuk veya ne kadar yavaş ulaşırsanız ona göre para alıyorsunuz. Bu yolla para kazanmak zevkli ama karın doyurmuyor. Yani bir görev yerine getirip yirmi bin dolar almak varken, gidip de 212 dolara taksicilik yapmak komik. Ambulans, polis ve itfaiye arabaları da aynı mantıkla çalışıyor. Hastayı hastaneye yetiştirmek, suçluları kovalamak veya yangınları söndürmek.

Anlatmak istediğim o kadar çok detay var ki belli bir sıraya koymaya çalışsam da bir yerden girip başka yerden çıkıyorum. Görevlerinizi alırken bir demo giriyor. Görevin amacı gibi şeyler burada size anlatılıyor. Daha sonra haritanızda işaretleniyor ve size de gidip halletmek kalıyor.

Oyun boyunca birçok mafya adamı ile tanışacaksınız. Bunların çoğu İtalyan; takım elbiseli ve gözlüklü adamlar. Bazıları spor da giyinebiliyor. Bu da size bayağı bir mafya havası veriyor. Ne de olsa mafya İtalyanların elinde değil mi? Zamanla, mafya sizi tanımaya başlıyor. İlk bölümde yarışa katılacağınız görevde, telefondaki adam bu şehirde yenisin ama sokaklarda adını duyurmaya başladın deyince içiniz bir hoş oluyor. Kendinizle gurur mu duyacaksınız veya yaptığınız serserilikler yüzünden kendinizden utanacak mısınız, şaşırıyorsunuz.

Son zamanlarda birçok oyunun sinema filmi yapıldı, yapılıyor (Tomb Raider, Final Fantasy, Resident Evil). GTA3'ü oynadıktan sonra şuna karar verdim; Oyunun filminin yapılması çok iyi olur. Çünkü, çoğu macera filmini aratmayacak sahneler, mafya filmlerini aratmayacak entrikalar, kirli işler... hepsi mevcut. Başrole de Bruce Willis yakışır mesela (neden serseri deyince Bruce Willis geliyor ki akla?). Ama oynarken bir filmin içindeymişsiniz gibi hissediyorsunuz zaten; vazgeçtim bir filme gerek yok.

Son sözlerimi söyleyip yazıyı kapatmak istiyorum. GTA3 adını oyun tarihini altın harflerle yazdıracak kadar alışılmadık ve bir o kadar da iyi bir oyun. Action türünün meraklısı olun veya olmayın; alıp oynayın. Dediğim gibi, gerekirse sisteminizi yükseltin. Ama bu oyunu oynayın; pişman olmasınız.

Kıvanç Arda @ TRGamer

Platform:PC
Tür:Action
Multiplayer:Yok
Yayıncı:Take2 Interactive
Yapımcı:Rockstar Games
Çıkış Tarihi:2002 Mayıs
Min. Sistem:
450MHz işlemci, 96MB RAM, 16MB 3D grafik kartı, 700 MB sabit disk alanı

Görüntüler
Devamını okuyun...>>

Football Manager 2008


Football Manager 2008
Yükleyen :uA.İbrayM
Rar Şifresi :www.oyun-arsivi.com
Crack:Gerek yok.
Serial:Gerek yok.
Dosya Türü:!RİP!RapidShare Linkleri
%80 Türkçeleştirilmiş Yama :
http://www.oyun-arsivi.com/forum/index.php?topic=37013Oyun Hakkında


"FM 2008'in" detaylarını vermek gerekirse; yeni oyunla birlikte güncellenmiş kadrolarla favori klüpler seçerek uluslararası turnuvalarda mücadele edeceğiz. Bunun yanında kupa maçları, ligler, avrupa şampiyonası ve uluslararası turnuvalara da katılabiliyoruz. "Football Manager 2008'de" 50 ülkeden takımlar bulunacak. Ayrıca SEGA bu seneki "FM 2008'in" gerek özellikleri bakımından gerekse de yenilikleri bakımından önceki FM'lerden daha zevkli olacağını belirtti.

http://www.merlininkazani.com/news/news_screen.asp?NID=12810

Football Manager 2008, Sports Interactive tarafından hazırlanan futbol simulasyon oyunu Football Manager için çıkartılmış olan son versiyon. Yepyeni özellikleri ile gelen oyunda; yeni kurallar, daha geliştirilmiş maç motoru bizlerle.

* Transfer Market Kulübünüz için tüm mevcut transfer ve kiralama tekliflerinizi yönetebileceğiniz yeni sistem. Gelir ve giderlerinizi görebileceğiniz arayüz, tekliflerinizden kabul edilenler ve red edilenler arasında kolaylıkla işlem yapabileceğiniz karşılaştırma imkanları.
* Finans Sistemi Yenilendi SI, Football Manager 2008 ile birlikte modern futbol dünyasında yaşanılan değişimleri oyuna yansıttı. Artık daha fazla bilgi edinmek mümkün. Sezonluk bilet gelirleri, maç günü bilet satış haberleri, yatırım fonları, geliştirilmiş sponsor anlaşmaları, maç öncesi galibiyet primi verebilme, maaş ve transfer bütçeleri için daha fazla fon sağlama imkanı ile idealinizdeki kadroyu oluşturmaya yardım edecek özellikler bunlardan bazıları..
* Ulusal Takım Yönetimi Football Manager 2008 ile birlikte ulusal takım yönetimi tamamen değişti. Medya sistemi sınırlandırılmadı ve daha geliştirildi, oyuncuların ulusal takımlardan emekli olması, oyuncu etkileşimi, ulusal gözetmenler, kaptan seçimi ve oyuncuların kulübü ve ulusal takımlarındaki moralleri ayrıldı.
* Maç Akışı En büyük değişiklik maç günlerinde oldu. Sports Interactive tarafından oyuna yansıtılan 2D maç izleme özelliği tanıyan değişik sonrası yapılan bu yenilikler maç akışını apayrı bir atmosfere büründürüyor. Maç ön izlenimi, takım konuşmaları, rakip takım oyuncuları üzerinde etkileşim, maçın tamamı, ilk yarısı ve sonrası artık birbiri ile daha etkileşim içerisinde olacak ve akıcılık artacak biçimde yenilendi. Taktik değiştirmek için duraksamak zorunda değilsiniz ve ufak bir radar sayesinde taktik değiştirirken oyundan kopmayacaksınız ve oyunla iletişiminiz kesilmeyecek
* Güven Takımı yönetirken, kulüp yönetimi ve taraftarların üzerinde nasıl bir etki bıraktığınızı görmenizi sağlayan bu özellik yenilendi. Mevcut durumunuza göre taraftar ve kulüp yönetiminin düşüncelerini görebileceksiniz. Ayrıca finans yönetiminiz ve attırdığınız imzalar sonrası düşünceleri görmenize imkan sağlayacak.
* Kolay Kullanım Daha sade bir tema ve yepyeni ayarlanan sistemle oyunun herhangi bir alanında yardım alma imkanı, yeni not tutma sistemi, daha kullanımı kolaylaştırılan yönetim menüsü ve düğme yerleşimi. Yeni eklenen takvim sistemi ve kolay takım yönetimi ile koç raporlarını almak çok basit. Artık bir sezon boyunca tüm önemli tarihleri görebileceksiniz.
* Taraftar Günleri Kulüp yönetimi, taraftar sayılarından memnun olmadığı dönemlerde özel taraftar günleri veya onlar için özel maçlar düzenleyebilecek veya muhtemel taraftar kayıplarını bir şekilde çözmek isteyecek. Bunların etkileri uzun dönemde taraftar sayılarına yansıyacak.
* Ödüller Oyun içerisindeki ödül sistemi baştan sona elden geçirildi. Sadece mevcut ödüller yenilenmedi bunlara yenileride eklendi. “Avrupa Altın Ayakkabı�? ve “En iyi 11�? gibi. Ayrıca kulüp ve ulusal takımlar için tüm zamanların en iyi ilk 11’i (oyunda ki zaman dilimi) belirlenecek.
* Maç Motoru Geliştirildi Maç motorunda müthiş geliştirme yapıldı. Ray Houghton’un dahiane futbol bilgisinden yararlanıldı ve gerçek hayattan menajerlerden destek alındı. Tüm bunlar dünyanın en mükemmel ve bir numaralı futbol yönetim simulasyonu Football Manager için yapıldı. Sezon başlamadan önce menajerler oynatacakları taktiğe bağlı kalarak saha boyutlarını ayarlayabilecekler.
* Genişletilmiş Medya Önceki versiyonlarından daha fazla medya etkileşimi FM 2008’de olacak. Daha fazla detaylandırılmış medya ve yeni organize haber sistemi ile tüm liglerde yaşanılan önemli gelişmeleri kolay bulma imkanına sahip olacaksınız.
* Yeniden Oluşturulabilir Oyuncu Resimleri FaceGen teknolojisi kullanılarak, sizleri oyuna daha fazla bağlamak amacıyla tüm yeniden oluşan oyuncuların bir resmi olacak. Oyuncuların yüzlerini bu teknoloji sayesinde görebileceğiz.
* Hızlandırılmış Oyun Kayıt etme, oyunu yükleme dikkate değer bir biçimde hızlandırıldı. Karşılıklı oynama (Network) hızlandırıldı. Taktik değişiklikleri, maç raporu yaratılma hızı artık önceki versiyonlardan çok daha hızlı…

http://blog.wolkanca.com/football-manager-2008-geliyor-uykusuz-gecelerle/


Görüntüler


VideoDevamını okuyun...>>


Pro Evolution Soccer 2008 *Multi6* RIP
Yükleyen :uA.İbrayM
Rar Şifresi :www.oyun-arsivi.com
Crack:Gerekmez
Serial:Gerekmez
Dosya Türü:!Rip!RapidShare Bağlantıları

FileFactory Bağlantıları ( Sanal180 )

Not : Bu linkler RapidShare ile alternatif değildir fakat aynı oyundur..


Oyun Hakkında

Oynanış stilinde yenilikler

Karşınızdaki yapay zekanın yönlendirdiği oyuncular,artık sizin oynayış stilinizi öğrenicek ve
ona göre taktiğini değiştiricek(Benim anladığım Ronaldinho ile sol kanadı domine ettiğimizde
karşı takım o kanadı dahada güçlendirecek ama çare olurmu bilinmez)Bu taktik değiştirme işini
90 dk boyunca değiştiricek.Siz formatin değişikliği yaptığınız zaman oda taktiğini gözden
geçirecek ve size üstünlük sağlamak isticek.H.Şükür ü eskiden 2 oyuncunun tuttuğu gibi yıldız
oyunculara yakın markaj uygulanıcak.Güçlü ulusal ve klüb takımları onlardan daha güçsüz
takımlara karşı taktiklerini daha çabuk ve etkili bir şekilde sahaya yansıtıcaklar.Güçlü
takımlar size karşı tembel bir oynanışla da sizi uyutabilirler ve topu kaptırdığınızda birden
kontra atağa çıkabilirler.Karşı takımın oyuncuları ve forvetleri kendilerinden beklenmicek
şekilde acayip şutlar atarak tehlike yaratmaya çalışacaklar.Oyuncular sahanın her yerine
yayılacak.Barajı kurarken barajda kaç oyuncu olacağını ayarlıyabileceksiniz.

Oyunun grafiklerindeki yenilikler

Oyuncular koşarken formalar sallanıcak ve
buruşucak(katlanıcak).Gelişmiş yüz animasyonları,ter ve yağmur oyun devam ederken
görülebilecek.Bütün next-gen lerde genişletilmiş edit mode olucak.Online oyun ve lisanslı
takımlar hakkında henüz bilgi yok.

Sistem gereksinimleri
PES 2008'in Pc Versiyonu Sistem Gereksinimleri

Konami'nin Almanya sitesinde,PES 2008'in sistem gereksinimleri açıklandı.Bu gereksinimlere göre eski bilgisayarlarımız baya zorlanacak ve yeni bilgisayar toplamaya şimdiden başlamalıyız.

PC Sistem Gereksinimleri:
Tavsiye edilen sistem
* Windows XP
* Pentium 4 3.0GHz /AMD Athlon 64 veya daha iyi
* 1GB RAM
* 6.5GB boş yer
* 8x DVD-ROM
* DirectX 9.0c uyumlu
* 256MB pixel Shader 3,0 (ATI x1600 veya NVidia 6800 GT/GS veya daha iyi)
* DirectX 9.0c uyumlu ses kartı
* DirectX 9.0c
* Windows compatible USB Gamepad
* 1280 x 720 ekran çözünürlüğü

Desteleyen ekran kartları:

-NVIDIA - GeForce 6600, 6800, 7300, 7600, 7800, 7900, GeForce FX (5950, 5900, 5800, 5600, 5200), GeForce4 Ti, GeForce3

-ATI - Radeon x1600, x1800, x1900, x800, 9800, 9700, 9600, 9500, 9200, 9000, 8500

-THE GEFORCE MX Serisi desteklenmiyor

Kod:

_________ __________ ___________
[RRRRRRRRR] [FFFFFFFFFF] [GGGGGGGGGGG]
|RRRRRRRRR| |FFFFFFFFFF] |GGGGGGGGGGG]
|RRR RRR| |FFFF |GGG|-------
|RRR RRR| |FFFF______ |GGG|
|RRR RRR| |FFFFFFFFFF] |GGG|
|RRRRRRRRR] |FFFFFFFFFF] |GGG| ____
|RRRRRR\ |FFFF|----- |GGG| [GGGGG]
|RRRRRRR\ |FFFF| |GGG| [GG GG|
|RRR|\RRR\ |FFFF| |GGG|____]GG|
|RRR| \RRR\ |FFFF| |GGGGGGGGGGG|
[RRR] \RRR\ [FFFF] [GGGGGGGGGGG]


???  IbraheemMsry  ???
?? ??? ?? ??
? ??? ? ??
? ? ? ?
? ? ? ?
? ? ? 
  .:: RipForGames ::. `07  
   
   
 ? ? 
? ? ???? ??? ????? ? ?
 ?? ?? ? ?? ? ?? ? ?? ?? ?
 ??? SY ? ??? ?? ? ??? 
? ??? ? ? ?  ??  ?  ?? ??? ?
? ? ?? ?? ? ?      ?? ??? ?? ? ?
 ? ?? ?? ?   ?   ? ?? ?? ? ?
 ?  ? ?? ?? ?   ? 
 ?    ??  
----------------------------
‏ * ¯ R E L E A S E i N F O R M A T i O N ® *
----------------------------
? ???? ???? ??? ????? ? ?
 ?? ?? ? ?? ? ?? ? ?? ?? ?
 ??? SY ? ??? ?? ? ??? 
? ??? ? ? ?  ??  ?  ?? ??? ?
? ? ?? ?? ? ?      ?? ??? ?? ? ?
 ? ?? ?? ?   ?   ? ?? ?? ? ?
 ?  ? ?? ?? ?   ? 
 ?    ?? ------------------------------  
³°³ *GAME NAME : Pro Evolution Soccer 2008
 ? ----------------------------? 
 ?    ?? ------------------------------- ‏
³°³ * Ripper : RipForGames
 ? ----------------------------? 
 ?    ?? ------------------------------- ‏
³°³ *CRACKER BY : ViTALiTY
 ? ----------------------------? 
 ?    ?? -----------------------------  ‏
³°³ *RELEASE DATE : 27/10/2007
 ? ----------------------------? 
 ?    ?? ----------------------------  ‏
³°³ *SiZE : 871MB's
 ? ----------------------------? 
 ?    ? -----------------------------   ‏
³°³ *RIPPED : Movies,Muisc,Speech
 ? ----------------------------? 
 ?    ?? ----------------------------  
³°³ *LANGUAGE : Mulit.6
English, Portugues, Spanish, Francais, Italiano, Deutsh
 ? ----------------------------? 
? ? ???? ???? ??? ????? ? ?
 ?? ?? ? ?? ? ?? ? ?? ?? ?
 ??? SY ? ??? ?? ? ??? 
? ??? ? ? ?  ??  ?  ?? ??? ?
? ? ?? ?? ? ?      ?? ??? ?? ? ?
 ? ?? ?? ?   ?   ? ?? ?? ? ?
 ?  ? ?? ?? ?   ? 
 ?    ??  

³°³ Game Nots®
³°

???   ???
?? ??? ?? ??
? ??? ? ??
? ? ? ?
? ? ? ?
 ? ? 
Critically acclaimed, multi-million selling and still the
most respected football title on the planet, Pro Evolution
Soccer continues to be one of Konami?s flagship titles.
The indications are that this latest incarnation will
surpass everything that went before it and prove that PES
2008 will be the greatest version of the beautiful game to
date.
Two new cover stars will grace the packshot with multiple
player of the year Cristiano Ronaldo and England star
Michael Owen endorsing the quality of PES 2008 by deciding
to use their considerable talents alongside that of the
game. As well as the outside having a new look, fans will
be eager to know what new changes can be found inside the
most important area of PES 2008 – the gameplay.

PES 2008 will feature a brand new intelligence system,
called Teamvision, that adapts and reacts to players own
gameplay styles to ensure that the computer controlled
opponents are always challenging and forcing the player to
think and chance their style of play to avoid being out-
thought by the game. It will learn counter attacks that
target your weaknesses and look to exploit any repetitive
tactics players use.

Defenders react better to danger, closing down the ball
and charging at shots and the goalkeepers will hold shots
that are closer to them as well. Teammates will make more
intelligent runs into space and the close control has been
sharpened to ensure quick and fluid passing and speedy
attacks can be built. The next gen versions will also
feature extensive edit modes so players can completely
customise their PES 2008 experience.

???   ???
?? ??? ?? ??
? ??? ? ??
? ? ? ?
? ? ? ?
 ? ? 
³°‏
‏‏ ³°³ ¯ Install Notes ®
* 1 _ UnRAR
* 2 _ Run setup.exe
* 3 _ wait (15~20 Minutes)
* 4 _ play game
 ? ? 
? ? ?????? ???? ??? ????? ? ?
 ?? ?? ? ?? ? ?? ? ?? ?? ?
 ??? SY ? ??? ?? ? ??? 
? ??? ? ? ?  ??  ?  ?? ??? ?
? ? ?? ?? ? ?      ?? ??? ?? ? ?
 ? ?? ?? ?   ?   ? ?? ?? ? ?
 ?  ? ?? ?? ?   ? 
 ?    ??  
³‏‏ ¯ CONTACT iNFORMATiON ® ‏‏³
Team RipForGames
RipForGames@Gmail.com
 ? ? 
? ? ?????? ???? ??? ????? ? ?
 ?? ?? ? ?? ? ?? ? ?? ?? ?
 ??? SY ? ??? ?? ? ??? 
? ??? ? ? ?  ??  ?  ?? ??? ?
? ? ?? ?? ? ?      ?? ??? ?? ? ?
 ? ?? ?? ?   ?   ? ?? ?? ? ?
 ?  ? ?? ?? ?   ? 
 ?    ??  
   
  *a Big Thanks to ViTALiTY For Removed Protection Securom 7.33 *  ?
 ? ? 
 ? 
?? Greetings  
   
  * ex-CLASS - ex-MYTH - DEViANCE - RAZOR1911 - RELOADED - ViTALiTY  ?
 ? - SILENTGATE - FAiRLiGHT - HATRED - UNLEASHED - AVENGED
? - Team OPGAMEZ - KaPiTaL SiN - DOOM - REVEALTiON - AsToNish-
? and The Others Groups We Forgot ?
? ? ?????? ???? ??? ????? ? ?
 ?? ?? ? ?? ? ?? ? ?? ?? ?
 ??? SY ? ??? ?? ? ??? 
? ??? ? ? ?  ??  ?  ?? ??? ?
? ? ?? ?? ? ?      ?? ??? ?? ? ?
 ? ?? ?? ?   ?   ? ?? ?? ? ?
 ? PLZ RESPECT THE NFO  
???  RFG  ???
?? ??? ?? ??
? ??? ? ??
? ? ? ?
? ? ? ?

Video
Yorumlar

oyunu calısıyor kurdum oynuyorum ama biraz replay yaparken donuyor Cool Cool

Arkadaşalr Öncelikle Uploadınız İçin Tşk Ederim. ... Oyun Çok Güzel Çalışıo ...

Eline saglik abicigim su gibi oluyor valla 3 defa indirdim simdiye kadar tabiki baska sitelerdende hic biri olmadi ama bu oldu
tekrar sagol allah razi olsun
EGO Grin

rapidten indirdim tıkır tıkırOLEYY BEYLER SON DAKİKA HABERİ PES DOSYASINDA BULUNAN "RipForGames"Dosyasını Çalıştırın Sonra.Oyuna Girin.Artık Oyun TakıLmıyor.Girdim Oyuna .İbraym Teşekkürler

Beyler Sistemim Pentium 4 3.0 GHZ 512 MB RAM ATI READON X1300 256 MB Ekran Kartı Mediumda 1024x768 Kasmıyor ! Biraz RepLayLarda Kasıyor O Kadarıda Önemli Değil

BU SCREEN GS-BJK Maçından Kendim ÇektimBU SCREEN GS-FB Maçından Yine Kendim ÇektimTeşekkürLer İbraymoyun çalısıyor tesekürlre kardeş


Ben İndirdim Çalışıyor Hatada Vermedi Resimleri KOyuyorum

Resimler Nasıl Bu arada Master Legueden Çektim Bunları

VE EVET TEORİM DOĞRU BÜTÜN HATALARIN SEBEBİ SPİKER (SES DOSYASI)BUNU İNDİRDİM GOLDEN SONRADA 2.YARIDADA HATTA OYUN BİTİMİNDE BİLE DONMUYOR MASTER LİGDE DENEDİM 4.HAFTAYA GELDİM HİÇ SORUN YOK İŞTE İSPATI :

5-0 Hatta 2. Yarı Smiley 5 Goldede 2.Yarıya Geçerkende Hiçbir Sorun YokHERKES GÜVENLE İNDİRSİN ÇALIŞIYOR !

çok tşk ederim ben de sorunsuz olarak çalıştı ... ( rapidden indirdim ) ... replaylardada donma olmadı golden sonrada oyuna devam ettim

ua.ibraym işte resimler Wink benim ekran kartım ati 9250 orda yazmıyor. 9200 ve 9500 var ama ben oynuyom
Devamını okuyun...>>

Recommended Money Makers

 • Chitika eMiniMalls
 • WidgetBucks
 • Text Link Ads
 • AuctionAds
 • Amazon Associates
recep ivedik 2 film izle, film, online film izle, dizi izle, sinema, izle